İşitme Cihazı Samsun | Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

İşitme Cihazı Samsun


İşitme Cihazı Samsun

 İşitme cihazı fiyatları birçok faktöre bağlıdır. İşitme cihazının fiyatını belirleyen en önemli faktörler işitme cihazının teknik özellikleri ve kişilerin işitme cihazından beklentileri olarak sıralanabilir. Ek olarak, işitme cihazının görünümü, kullanıcının işitme cihazı seçiminde belirleyici faktördür. Bu nedenle her kullanıcının farklı ihtiyaçları olduğu için seçeceği işitme cihazı da farklıdır ve işitme cihazlarının fiyatları fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Samun işitme cihazı merkezimizde gerekli testleri taptırarak ihtiyacınıza en uygun fiyat / performans odaklı işitme cihazlarını görebilirsiniz. Yüksek işitme kaybı olan kişiler ve düşük işitme kaybı olan kişiler aynı ekipmanı kullanamayacağından, ortak bir ekipman fiyatı belirlemek mümkün olmamaktadır. Bir işitme cihazının fiyatını doğru bir şekilde belirleyebilmek için önce kullanıcıya işitme testi yapılmalı, ardından işitme sağlığı uzmanı tarafından değerlendirmelidir. Sonuç olarak bir kişinin işitme kaybını karşılayabilecek ekipman segmentini ve fiyatını belirlemek mümkündür. Samsun ilindendeki işitme cihazı fiyatları, cihaz marka ve modeline göre farklılık göstermektedir. En sağlıklı ve verimli cihazı almak için Samsun işitme cihazı merkezimizde ücretsiz işitme testi yaptırmanız tavsiye edilir.

 

 

 

İşitme Cihazı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

 

 Günümüzde gelişmiş işitme cihazları, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz mikro bilgisayarlar gibidir. Sadece sesi yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda sesi daha net hale getirir, ve böylelikle hiçbir sesi kaçırmazsınız. Ayrıca çeşitli cihazlardan gelen sesi doğrudan işitme cihazına aktarabilir ve birçok Bluetooth özelliğine sahip olabilirsiniz ve hatta daha iyi özelleştirme ve kontrol için uygulamanın uzaktan ince ayarını talep edebilirsiniz. Düşük fiyatlı işitme cihazlarının bu akıllı özelliklere sahip olma ihtimali düşüktür. Fiyat düştükçe performans seviyesi ve gelişmiş özelliklerin sayısı da düşecektir. İşitme cihazları diğer sağlık ekipmanlarına göre daha sık kullanılır ve daha uzun süre dayanıklı olması için tasarlanmıştır. Bu nedenle işitme cihazının kalitesi ve dayanıklılığı kullanıcıların yaşam kalitesini iyileştirmede önemli bir rol oynar. 

 

İşitme Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 İşitme cihazlarının seçimi ve kurulumu, iyi eğitimli işitme uzmanlarının kapsamlı hizmetler sunmasını gerektirir ve bu hizmetler genellikle işitme cihazlarının maliyetine dahildir. İşitme sağlığı uzmanınız, doğru işitme cihazını seçmenize yardımcı olmak için -Ücretsiz İşitme Testi- gerçekleştirecek, ardından size uygun işitme cihazını ayarlayıp programlayacaktır. Çünkü her işitme kaybı durumu kişiye göre değişiklik göstermektedir. Cihazı kullanmaya devam ettiğiniz sürece belirli periyodlarda temizlik ve bakım için bir işitme uzmanına başvurmanız gerekmektedir. Bu ziyaretler sırasında, işitme cihazınızın ayarlamalarını da yaptırabilirsiniz. İşitme cihazının doğru ayarlanması, kullanılması ve bakımı işitme memnuniyetinizi etkileyen faktörlerdir.

 

 İşitme cihazı almaya karar verdiğinizde ekipmanın fiyat ve performans oranına dikkat edilmelidir. İşitme cihazlarının fiyatını etkileyen ana faktörler, teknik ekipmanın kalitesi ve geliştirilen yeni teknoloji ile uyumluluğudur. Dikkate alınması gereken bir diğer konu ise farklı tip ve derecelerde işitme kaybı için önerilen ekipmanların farklı olabileceğidir. Bu nedenle işitme cihazı fiyatları tercih edeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir.

İşitme Cihazı Satışı

Tüm işitme Kayıplarına uyumlu Geniş renk ve segment seçenekleri ile Digitone işitme cihazları Samsun Atakum şubemizde, Bütçenize ve yaşamınıza uygun cihaz alternatiflerini deneyimleyebilirsiniz. 

İşitme Testi

Hastalarımıza Kameralı Otoskopik muayene yapıyoruz.

Kliniklerimizde Tam donanımlı Test Kabinlerimiz Mevcuttur.

Tam Teşekküllü Odyometri-Timpanometri İşitme Testleri Yapılmaktadır.

Tüm Klinik Hizmetlerimizde Hasta Konforu ve Hijyeni Temel ilkemizdir.

Evde işitme Testi ve Uygulama

Ev ya da İş Ortamınızda Tam donanımlı Klinik Ekipmanlarıyla Uzmanlarımız Sizlere Hizmet sunar.

Ev tipi Son teknoloji Odyometri-Timpanometri Cihazları ile İşitme Ölçümünüz Yapılır.

İşitme Kayıp Seviyenize Uygun Cihazlar Önerip Yaşam Alanınızda Cihazınızı Test Etme İmkanınız Vardır.

Resound İşitme Cihazları
Rexton İşitme Cihazları
Helix İşitme CihazlarıSOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ
SİZİ ARAYALIM !


Mimarsinan 161. Sk. No5, 55420 Atakum/Samsun

0(542) 458 0 888
0(542) 458 0 888
samsunisitmecihazi.com.tr
samsun@digitoneisitme.com.tr

Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

© 2023 Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Tüm hakları saklıdır.