Resound Key Fiyatı ve Özellikleri

Resound Key


Ürün : Resound Key

Ürün Kategorisi : Resound İşitme Cihazları - Samsun

Ürün Markası : Resound İşitme Cihazları

Ürün Kodu : 21


Resound Key kampanyalı fiyatı ile stoklarımızda.HEMEN ARA WhatsApp   MESAJ YAZ  
Resound Key Resound Key Resound Key Resound Key

Garantili ürün

Uygun fiyat

Taksit imkânı

Teknik servis
ReSound Key'e Hoş Geldiniz

İşitme konusundaki yeni vazgeçilmezlerinizle tanışın.

 

Güvenle dinleyin

İşitmemiz, bizi dünyaya ve birbirimize bağlamak açısından hayati önem taşır. Duygularınızı hayatın sesleriyle yeniden zenginleştirin – daha iyi işitmeye giden yolunuzu mümkün olduğunca kolaylaştırdık.

Mükemmel bir işitme için kendi kulaklarınızla rahat ve güvenilir şekilde çalışmak üzere tasarlanmış ReSound Key™ işitme cihazını sunuyoruz. Deneyimlerinizle büyümeniz ve her gün en iyisini duymanız için size güven ve rehberlik sağlar.

 

Avantajlarınız

Sesi daha az çabayla net olarak duyun

Sizin için mükemmel bir işitme cihazı tasarımı

Tek şarjda 30 saate kadar kolay şarj edilebilirlik

Deneyimlerinizi kişiselleştirmek için tek bir kolay uygulama

 

Güvenle iletişim kurun

Tüm işitme çözümlerimiz, çevremizdeki dünyayı nasıl doğal olarak duyduğumuzdan ve onlarla nasıl etkileşime girdiğimizden esinlenir. Bu nedenle tüm ReSound işitme cihazları, doğal işitme deneyimini olabildiğince yakın simüle eden benzersiz Organik İşitme felsefemiz üzerine kurulmuştur.

 

Gerçek anlamda netlik

ReSound Key'in berrak ses kalitesi ile sohbetlere tam olarak katılın. Kolayca konuşabileceğinizi ve duyabileceğinizi bilmek özgüveninizi artırır.

 

İşitme Vazgeçilmezlerinizi Keşfedin

Sizin için en uygun işitme cihazı hangisi?

İşitme, yaşam tarzı, istekler ve ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel ReSound Key'inizi güvenle bulun. Her tür işitme kaybı için.

 

ŞARJ EDİLEBİLİR İŞİTME CİHAZI

Şarj edilebilirlik günümüzde vazgeçilmezdir

En yeni cihazları seviyor veya pilleri değiştirirken zorlanıyorsanız, şarj edilebilirlik modern bir gerekliliktir. Şarj edilebilir ReSound Key'iniz kolay kullanımlı bir Masaüstü şarj cihazıyla birlikte gelir. Seyahat için ideal Premium taşınabilir şarj aletine yükseltmeyi de seçebilirsiniz.

Tek şarj ile 30 saat güç

 

HER ADIMDA DESTEK

Başından sonuna kadar rehberlik hizmeti

ReSound Key'i günlük ihtiyaçlarınızı dikkate alarak özel olarak olarak geliştirdik. Deneyiminizi kendiniz kişiselleştirebilir ve her zaman her yerde profesyonel rehberlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İşitme cihazınızın bakımını her yerde yaptırabilirsiniz

Uygulamamızla çalışan uygun uzaktan bakım seçeneklerimizle işitme uzmanınızla iletişimde kalın. Tek yapmanız gereken, işitme uzmanınıza bir talep göndermek ve bir oturum başlatmasını sağlamaktır.

 

Deneyimleri daha da kişiselleştirin

Sezgisel, kullanımı kolay ReSound Smart 3D™ uygulamamız iPhone, iPad ve iPod ile Android™ akıllı telefonlar için tasarlanmıştır ve hareket halindeyken kolayca ayarlama sağlar.

 

Hayatla bağlantı kurun

Sizinle birlikte büyüyen bir çözüm

ReSound Key'in size hayatınızı yaşayabilmeniz, insanlarla iletişim kurabilmeniz ve dünyayla istediğiniz gibi bağ kurabilmeniz için gereken gücü sunar. ReSound Key, Bluetooth® Low Energy tabanlı en son bağlantı özelliğini kullanır.

 

İşitme cihazlarınıza harika ses aktarımı

ReSound Key ile gelen aramalar, müzik, TV sesi, podcast, sesli kitaplar ve navigasyon uygulamanızı iPhone, iPad, iPod veya uyumlu Android akıllı telefonunuzdan doğrudan dinleyin.

 

Yardımcı kablosuz aksesuarlar

İyi tasarlanmış kablosuz aksesuar serimiz, zorlu durumlarda ek bir işitme desteği sağlar ve ses deneyiminizi genişletir. Sevdiğiniz biriyle televizyon izlemek, kalabalık bir restoranda birini dinlemek ve kalabalık bir caddede konuşmak, önde gelen seçeneklerimizle sizin için çok daha kolaylaştırıldı.

 

 HIZLI MESAJ İLE SORU SOR

Resound İşitme Cihazları
Rexton İşitme Cihazları
Helix İşitme CihazlarıSOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ
SİZİ ARAYALIM !


Mimarsinan 161. Sk. No5, 55420 Atakum/Samsun

0(542) 458 0 888
0(542) 458 0 888
samsunisitmecihazi.com.tr
samsun@digitoneisitme.com.tr

Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

© 2023 Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Tüm hakları saklıdır.