Resound Enzo Q Fiyatı ve Özellikleri

Resound Enzo Q


Ürün : Resound Enzo Q

Ürün Kategorisi : Resound İşitme Cihazları - Samsun

Ürün Markası : Resound İşitme Cihazları

Ürün Kodu : 20


Resound Enzo Q kampanyalı fiyatı ile stoklarımızda.HEMEN ARA WhatsApp   MESAJ YAZ  
Resound Enzo Q Resound Enzo Q Resound Enzo Q Resound Enzo Q

Garantili ürün

Uygun fiyat

Taksit imkânı

Teknik servis
Güçlü olmanın çok daha ötesinde

 

  • KRİSTAL BERRAKLIĞINDA, KONFORLU, YÜKSEK KALİTELİ SES

  • DAHA DA İYİ BAĞLANABİLİRLİK VE DOĞRUDAN SES AKTARIMI

  • TERCİHLERİNİZE GÖRE TÜMÜYLE KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR

  • UZAKTAN VE GERÇEK ZAMANLI DESTEK RAHATLIĞI

  • COCHLEAR™ İMPLANTLARI MÜKEMMEL ŞEKİLDE TAMAMLAR

 

 

Olağanüstü ses kalitesi

Özgüven,çevrenizdeki tüm seslerin net ve konforlu olduğu, güvenilir ve zahmetsiz bir işitme deneyimiyle başlar. Potansiyelinizi tümüyle açığa çıkarın.

 

Güçlü olmanın ötesine geçen, eksiksiz bir işitme çözümü

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybına yönelik en yeni işitme cihazımız ReSound ENZO Q, net ve konforlu seslerden ve geniş kapsamlı bağlantı seçenekleri ve destek hizmetlerinden yararlanabilmeniz için en gelişmiş teknolojiyle tasarlandı.

Seslerin netliği son derece önemli olduğundan, işitme deneyimini kendi tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. İşitme cihazının sesini sonuna kadar açsanız bile, hiçbir ıslık veya ötme sesi olmayacağını bilmenin rahatlığını yaşayın.

Gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları tanımada %60 iyileşme*

Gürültülü yerlerde duyabilmek için çaba ve enerji harcamanız gerekir. Dinleme tercihlerinizi akıllıca destekleyen, ama bunu yaparken çevreyle bağınızı da kopartmayan ReSound ENZO Q ile gürültülü ortamlarda daha iyi işitirsiniz. Grup sohbetlerini takip eder ve çevrenizdeki tüm seslerin nereden geldiğini işitirken, bir yandan da konuşmaya ve diğer ses ayrıntılarına odaklanabilirsiniz.

Araştırmalara göre, teknolojimizi kullanan ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler, gürültülü ortamlarda ön cepheden gelen konuşmaları ortalama %60 oranında daha iyi tanıyabilmektedir.

* Omni mikrofona kıyasla, direksiyonel mikrofonun avantajı (yayınlanmamış veriler)

 

Rahatsızlık veren seslerdeki rahatsızlığı giderir

Kendinizi çevreyle bağlantılı ve özgüvenli hissetmeniz için yüksek düzeyde ses kuvvetlendirmek iyidir, ama rahatsız edici gürültülerin kuvvetlendirilmesi insana yorgunluk verir.

ReSound ENZO Q doğru dengeyi sağlar. İçinde bulunduğunuz ortamları algılar ve otomatik olarak ses düzeyi ve gürültü ayarlarını tam olarak doğru düzeylere getirir. Arka planda akan su veya trafik gürültüleri gibi rahatsızlık verici sesler daha konforlu hale gelir, ama hâlâ işitilebilirler.

Teknolojimiz ayrıca, masaya atılan anahtarlar ya da konserdeki alkışlar gibi bilhassa yüksek ve rahatsız edici nitelikteki seslerin verdiği rahatsızlığı da giderir. Hatta aniden gelen yüksek seslerin %89'u ReSound işitme cihazıyla daha konforlu hale getirilir.

 

Doğrudan ses aktarımı ve daha iyi bağlantı seçenekleri

Hem iOS hem Android™ cihazlardan* işitme cihazınıza doğrudan ses aktarımıyla kristal berraklığında, konforlu ve yüksek kalitede ses keyfini yaşayın. Telefonda konuşmak, televizyon izlemek veya müzik dinlemek artık kablosuz stereo kulaklık kullanmak kadar kolaylaştı.

ReSound işitme cihazına ses aktardığınızda, sohbeti normal bir telefon görüşmesine kıyasla ortalama %50 oranında daha fazla anlayabilirsiniz. ReSound ENZO Q'nun içindeki iletim bobini ayrıca müzeler, konser salonları, tiyatrolar veya konferans salonları gibi halka açık alanlarda döngü ses sistemlerine bağlanmanıza ve güçlendirilmiş seslerin doğrudan işitme cihazınıza aktarılmasına olanak tanır.

* Bluetooth 5.0 uyumlu Android 10 sürümü ve İşitme Cihazına Android Ses Aktarımı özelliği gereklidir.

Tümüyle kişiselleştirilebilir

ReSound ENZO Q işitme cihazı ile tempoyu siz belirlersiniz. Cihaz kendisini otomatik olarak ses ortamınıza göre ayarlar; ama ReSound Smart 3D™ uygulamasıyla işitme deneyiminizin ayrıntılarını doğrudan telefonunuzdan kişiselleştirebilirsiniz .

Bu uygulama size parmağınızın ucunda gerçek zamanlı kontrol olanağı sunar. Ekranı kaydırarak, konuşma odaklama ve gürültü azaltma gibi çeşitli programları seçebilir ve sesleri o anda bulunduğunuz yere göre optimize edebilirsiniz.

 

Program karuseli

Ortam programları karuselini kaydırarak ilerleyin: Bulunduğunuz ortama göre Genel, Restoran, Müzik veya Açık Hava'yı seçebilirsiniz.

 

Sound Enhancer

Sound Enhancer'in kaydırma çubuğu, filtreler ve hızlı düğmelerini kullanarak konuşma odağını artırabilir, gürültüyü azaltabilir ve bas, orta ve tiz ayarlarını yapabilirsiniz.

 

Konum etiketleme

Favori ses ayarlarınızı kaydedebilir ve hatta tercih ettiğiniz bir konum için etiketleyerek, bir daha aynı konumda bulunduğunuzda otomatik olarak etkinleşmelerini sağlayabilirsiniz.

 

İşitme cihazımı bul

İşitme cihazını nereye koyduğunuzu bulamıyorsanız, cihazın son kaydedildiği konumu bir harita üzerinde görebilirsiniz – bunun için 'İşitme cihazımı bul'u seçmeniz yeterlidir.

 

Tinnitusta rahatlamanın keyfi

Uygulamamız sayesinde, işitme cihazınızın ses düzeyini değiştirmeden, terapötik tinnitus rahatlatma seslerinin düzeyini kolayca ayarlayabilirsiniz.

 

Yeni ReSound Assist Live*

Dilediğiniz yerden yüz yüze fitting oturumlarından yararlanın. İşitme cihazının ince ayarlarının uzaktan yapılabilmesi için ReSound Smart 3D uygulamasıyla işitme uzmanınızdan bir video görüşmesi randevusu alabilirsiniz.

 

Cochlear™ implant

ReSound ve Cochlear'ın paylaştığı kablosuz teknoloji sayesinde, Cochlear implantınıza ve ReSound işitme cihazınıza eşzamanlı olarak uyumlu bir iOS veya Android cihazdan ya da bir dizi kablosuz aksesuardan* doğrudan ses aktarabilirsiniz. Tek başına koklear implant kullanımına kıyasla her iki kulakta daha fazla ses ve daha iyi ses kalitesi sayesinde1 telefon aramalarına cevap verebilir, en sevdiğiniz müzik veya televizyon dizisinin keyfini çıkarabilir veya arkadaşınızla gürültülü bir restoranda daha kolay sohbet edebilirsiniz2.HIZLI MESAJ İLE SORU SOR

Resound İşitme Cihazları
Rexton İşitme Cihazları
Helix İşitme CihazlarıSOSYAL MEDYA KANALLARIMIZ
SİZİ ARAYALIM !


Mimarsinan 161. Sk. No5, 55420 Atakum/Samsun

0(542) 458 0 888
0(542) 458 0 888
samsunisitmecihazi.com.tr
samsun@digitoneisitme.com.tr

Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

© 2023 Samsun İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Tüm hakları saklıdır.